Produkcja folii

Nasze produkty wykonujemy z regranulatów polietylenowych z surowców wtórnych lub oryginalnych o niskiej gęstości.

 

Dostępne kolory: czarny, przezroczysty, niebieski lub dowolny na indywidualne zamówienie. Folia nawinięta jest na rolki, układana na paletach, zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi.

Folia rolnicza

Przeznaczona do zakiszania stogów, kopców z roślinnością zieloną zapewniając ochronę przed dostępem powietrza oraz wody. Przeznaczona do ochrony stogu przed nagrzewaniem się i utratą dwutlenku węgla.

Wysoka wytrzymałość na rozrywanie, rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne.

Folia perforowana

Przeznaczona do bezpośredniego zabezpieczania roślinności tzw. okrycie płaskie. Perforacja pozwala na przenikanie wody opadowej, umożliwia swobodny dostęp powietrza, chroni przed przymrozkami i gwarantuje wcześniejsze zbiory.

Wysoka wytrzymałość na rozrywanie, rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne. Gwarancja prawidłowej cyrkulacji powietrza dzięki dopasowanej ilości otworów.

Folia budowlana

Przeznaczona do zabezpieczania stanowisk pracy, wykopów, materiałów i narzędzi. Ochrona przed deszczem, wilgocią, wiatrem. Niezastąpiona przy wszelkich pracach budowlanych i remontowych.

Wysoka wytrzymałość na rozrywanie, rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne. Doskonale chroni przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi.

Folia ochronna

Przeznaczona jako ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak: kurz, wilgoć, woda, pył, farba. Niezastąpiona przy wszelkich pracach budowlanych i remontowych.

Wysoka wytrzymałość na rozrywanie, rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne. Doskonale chroni przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi.

Każda folia może być wyprodukowana w formie rękawa, półrękawa, taśmy, rękawa z zakładkami o szerokościach do 6 metrów i grubościach od 30 do 300 mikrometrów.

Siedziba firmy:
VIK Sp. z o.o. Sp.k.

Radomice 49A
87-600 Lipno

NIP: 466-042-02-42
REGON: 364230175
KRS: 0000613578

Formularz kontaktowy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
codziennie od 7:30 - 15:30

Dział handlowy:   +48 502 207 508
Dział księgowości : +48 570 222 507
Dział produkcji: + 48 695 984 279

vik-radomice@wp.pl

Polityka prywatności