Produkcja folii

Nasze produkty wykonujemy z regranulatów polietylenowych z surowców wtórnych lub oryginalnych o niskiej gęstości.

 

Dostępne kolory: czarny, przezroczysty, niebieski lub dowolny na indywidualne zamówienie. Folia nawinięta jest na rolki, układana na paletach, zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi.

Folia rolnicza

Przeznaczona do zakiszania stogów, kopców z roślinnością zieloną zapewniając ochronę przed dostępem powietrza oraz wody. Przeznaczona do ochrony stogu przed nagrzewaniem się i utratą dwutlenku węgla.

Wysoka wytrzymałość na rozrywanie, rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne.

Folia perforowana

Przeznaczona do bezpośredniego zabezpieczania roślinności tzw. okrycie płaskie. Perforacja pozwala na przenikanie wody opadowej, umożliwia swobodny dostęp powietrza, chroni przed przymrozkami i gwarantuje wcześniejsze zbiory.

Wysoka wytrzymałość na rozrywanie, rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne. Gwarancja prawidłowej cyrkulacji powietrza dzięki dopasowanej ilości otworów.

Folia budowlana

Przeznaczona do zabezpieczania stanowisk pracy, wykopów, materiałów i narzędzi. Ochrona przed deszczem, wilgocią, wiatrem. Niezastąpiona przy wszelkich pracach budowlanych i remontowych.

Wysoka wytrzymałość na rozrywanie, rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne. Doskonale chroni przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi.

Folia ochronna

Przeznaczona jako ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak: kurz, wilgoć, woda, pył, farba. Niezastąpiona przy wszelkich pracach budowlanych i remontowych.

Wysoka wytrzymałość na rozrywanie, rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne. Doskonale chroni przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi.

Kaptury foliowe

Wykorzystywane są przede wszystkim do zabezpieczania towarów i produktów przewożonych na paletach transportowych. Ich rozmiary dopasowywane są w zależności od wielkości palet. Oprócz standardowych kapturów stosowanych w przypadku palet EURO czy palet przemysłowych, oferujemy również niestandardowe rozmiary pozwalające zabezpieczyć wielkogabarytowe wyrobów.

Przekładki foliowe

Płachta foliowa jest doskonałym zabezpieczeniem ładunków paletowych. Są świetnym zabezpieczeniem towarów przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, zawilgoceniem oraz zanieczyszczeniem. Dzięki swojej przejrzystości, w szybkim tempie można rozpoznać zawartość ładunku. Przekładka foliowa chroni towar przed otarciami oraz przemieszczaniem się ładunku.

Każda folia może być wyprodukowana w formie rękawa, półrękawa, taśmy, rękawa z zakładkami o szerokościach do 6 metrów i grubościach od 20 do 300 mikrometrów.

Siedziba firmy:
VIK Sp. z o.o. Sp.k.

Radomice 49A
87-600 Lipno

NIP: 466-042-02-42
REGON: 364230175
KRS: 0000613578
BDO: 000021037

Formularz kontaktowy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
codziennie od 7:30 - 15:30

Biuro:
+48 570 222 507
+48 797 973 761

vik-radomice@wp.pl

Polityka prywatności

Skip to content